ZASTOSOWANIA PANELI

 HAŁAS KOMUNIKACYJNY - DROGOWY

Panele dźwiękochłonne BUDANh500 stosowane są budownictwie drogowym. Budowane z nich ekrany przeciwhałasowe pozwalają znacznie zmniejszyć uciążliwość hałasu komunikacyjnego emitowanego do środowiska poprzez transport samochodowy. Panele akustyczne można stosować przy wszystkich klasach dróg począwszy od autostrad skończywszy na drogach lokalnych, mostach i wiaduktach, pasach dzielących jezdnie oraz przy wjazdach i wyjazdach z tuneli.

HAŁAS KOMUNIKACYJNY - KOLEJOWY

Panele dźwiękochłonne BUDANh500 to doskonały materiał przy budowie ekranów akustycznych wzdłuż szlaków kolejowych. Modułowa konstrukcja i niewielki ciężar pozwala na budowę ekranów na nasypach i w miejscach trudno dostępnych. 

HAŁAS PRZEMYSŁOWY - ELEWACJE AKUSTYCZNE

Panele dźwiękochłonne BUDANh500 są idealnym rozwiązaniem przy budowie elewacji akustycznych obudów przemysłowych. Można je stosować zarówno na istniejących obiektach jak i nowo powstających.

HAŁAS URZĄDZEŃ - INSTALACJE NA DACHACH

Zabezpieczenie przed hałasem z urządzeń na dachach Dzięki niewielkiej wadze wykonanego w całości z aluminium panelu akustycznego BUDANh500, możliwe jest stosowanie go do wytłumienia hałasu emitowanego z urządzeń zainstalowanych na dachach obiektów. Zaletami stosowania kaset akustycznych BUDANh500w przypadku urządzeń dachowych jest obok prostoty montażu, małego obciążenia stropu, możliwość dopasowania wyglądu osłaniającego ekranu do elewacji istniejącego obiektu. Inną ważną cechą tego typu rozwiązania, jest "bezobsługowość" czyli brak konieczności konserwacji, co ma istotny wpływ na eksploatacje obiektu. Kasety przeciwhałasowe BUDANh500 są wykonywane z obustronną powłoką lakierniczą, jednak do zastosowań na dachach w miejscach niewidocznych i nie wpływających na estetykę obiektu można stosować panele lakierowane jednostronnie, lub bez powłoki lakierniczej. Obniża to znacząco koszt wykonania ekranu akustycznego na dachu jednocześnie nie mając wpływu na parametry akustyczne i antykorozyjne.

Zastosowania: obiekty (biurowe, obiekty mieszkalne, centra handlowe, hale przemysłowe, hale magazynowe, wielofunkcyjne hale widowiskowo-sportowe) urządzenia (turbiny, klimatyzatory, wentylatory, parowniki, transformatory)

HAŁAS PRZEMYSŁOWY - OBUDOWY AKUSTYCZNE

Panele dźwiękochłonne BUDANh500 są idealnym rozwiązaniem przy budowie akustycznych obudów przemysłowych. Panele można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Można je umieszczać przy instalacjach technologicznych, jako elewacje czy też ściany działowe w halach przemysłowych . W przemysłowych ekranach akustycznych najczęściej stosowane są panele BUDANh500 PA01– panel jednostronnie pochłaniający o podwyższonej dźwiękoizolacyjności Rw.

Zastosowania: wyciszenia hal, wyciszenia maszyn wyciszenia ramp przeładunkowych wyciszenia urządzeń wyciszenia instalacji przemysłowych .

POLSKI PRODUCENT ALUMINIOWYCH  PANELI AKUSTYCZNYCH BUDANh500  OD 1998 ROKU

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej.

Copyright © 2004-2019 BM

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.